Вила Lana – СУТО МОРЕ

 • Lana-Suto-More
Вила Lana – СУТО МОРЕ 2021-06-22T15:32:54+02:00

Project Description

Вила Лана се наоѓа во Сутоморе, на помалку од 300м. оддалеченост од плажа и околу 10 минути од центарот на градот.

Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 сoби. Сите соби се комплетно опремени со сопствена кујна, купатило, ТВ, WI – FI, клима, балкон.

Исто така поседува свој сопствен паркинг кој е бесплатен за гостите во вилата.

ЦЕНОВИНК – ЦРНА ГОРА ЛЕТО 2021 | ВИЛА ЛАНА – СУТОМОРЕ

ТЕРМИН 11.06-18.06 18.06-25.06 25.06-02.06 02.07-09.07 09.07-16.07 16.07-23.07 23.07-30-07 30.07-06.08 06.08-13.08 13.08-20.08 20.08-27.08 27.08-03.09 03.09-10.09
НОЌЕВАЊА 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
1/2 159€ 159€ 159€ 179€ 189€ 189€ 199€ 209€ 219€ 219€ 209€ 199€ 159€
1/3 199€ 219€ 219€ 239€ 249€ 249€ 259€ 269€ 279€ 279€ 269€ 259€ 219€
1/4 229€ 269€ 259€ 289€ 299€ 299€ 309€ 319€ 329€ 329€ 319€ 309€ 269€

Напомена:

 • Цените се дадени за наем на соба за 7 ноќевања/8 дена
 • Цена за повратен билет за возрасен 40 евра
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 10:00 часот (багажот се остава во рецепцијата, предвидена за куфери)
 • За уплатени 2 аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман
 • Задолжително патничко осигурување – Може да се купи во агенцијата

Општи услови:

 • За резервација задолжително уплата аванс 30% од вкупниот износ, целосна доплата 7 дена пред патување
 • Цените се дадени за наем на соба во евра, плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
 • За ова патување потребен е валиден биометриски пасош
 • Не е потребен PCR тест за влез во Црна Гора
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
 • За време на патувањето ќе бидат запазени сите протоколи, задолжителна дезинфекција при влез во автобус, одржување на дистанца на патници кои не патуваат заедно
 • При влез во автобус задолжително мерење на телесна температура на секој од патниците, во случај на покачена телесна температура лицето нема да може да патува, согласно протоколите и препораките за меѓународен сообраќај
 • За време на патувањето во автобус задолжително е носење на заштитна маска со која се покрива устата и носот
 • Патниците се должни за цело време траење на патувањето да внимаваат на својата безбедност и на безбедноста на цела група и да ги почитуваат правилата и препораките дадени од страна на водичот
 • Со оваа програма важат ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ НА TA МЕТФИЛ

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221