Мезонета Атена – КАЛИТЕА

  • Mezoneta Athena
Мезонета Атена – КАЛИТЕА 2022-07-21T13:51:14+02:00

Project Description

Мезонетата ATHENA се наоѓа во елитна населба на комплекс од мезонети и е на 30 м од стариот магистрален пат за Полихроно, Ханиоти, Пефкохори. Мезонетата е во големина од 65 м2, располага со една 1/2 и една 1/3 соба, дневен престој со комплетно опремена кујна (нов шпорет, фрижидер и сервис за јадење), тоалет, балкон, интернет и LCD-TV. Спалните соби се на спрат и имаат нови клима уреди, кои се вклучени во цената.

ПЕРИОД 1/2+1/3
01/05-31/05 35 €
01/06-30/06 50 €
01/07-31/07 75 €
01/08-31/08 80 €
01/09-30/09 70 €
01/10-31/10 45 €

Услови

  • Цените се дадени за наем за мезонетата на ден
  • Минимум престој од 7 ноќи
  • Во собите e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. бројот на кревети.
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа.
  • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време.
  • Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот.
  • Цена само за автобуски повратен билет 40 еур, а за деца од 02-12 години 30 еур.

  • Задолжително патничко осигурување.

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221