Хотел Visad 4* САРАНДА

  • Visad-Saranda
Хотел Visad 4* САРАНДА 2021-05-08T13:12:16+02:00

Project Description

Висад Хотел се наоѓа на сама плажа на патот кој ги поврзува Саранда и Бутринт. Хотелот располага со приватна плажа, соби со клима, ТВ, вифи и мини бар. Бесплатниот паркинг е достапен за гостите. Ресторан кој нуди прекрасни албански специјалалитети и преубав поглед кон плажата. Хотелот е на 1.5км од центарот на Сарандра.

VISAD HOTEL / 4* / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.04.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 62 99 62
SINGLE 62 99 62
TRIPLE 72 118 72
QUARDRIPLE 81 128 81
1+1 CHD (0-1,99) 62 99 62
1+1 CHD (2-12,99) 62 99 62
1+2 CHD (0-1,99) (0-1,99) 62 99 62
1+2 CHD (2-12,99) (0-1,99) 62 99 62
1+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 72 119 72
2+1 CHD (0-1,99) 62 99 62
2+1 CHD (2-12,99) 72 119 72
2+2 CHD (0-1,99) (0-1,99) 62 99 62
2+2 CHD (2-12,99) (0-1,99) 72 119 72
2+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 82 128 82
3+1 CHD (0-1,99) 72 118 72
3+1 CHD (2-12,99) 82 128 82
RELEASE DAYS 1 1 1

Напомена

  • Цените се изразени по соба на ден, на база ноќевање со појадок

  • Цените се изразени во ЕУР, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 МКД

  • Минимум престој од 2 ноќевања
  • Политика на отказ:

    До 14 дена пред пристигање без пенали
    по овој период 100% пенали

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221