Хотел Ryor 3* – СОНЧЕВ БРЕГ

  • Hotel Ryor Soncev Breg
Хотел Ryor 3* – СОНЧЕВ БРЕГ 2022-06-11T19:14:50+02:00

Project Description

Хотелот RYOR 3* се наоѓа во центарот на Сончев Брег, на 350 метри оддалеченост од плажа. Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг.

Цени за термини  за НАЕМ

ТЕРМИНИ  01.07.2022 – 23.08.2022 23.08.2022 – 14.09.2022 15.09.2022 – 30.09.2022
Лице во двокреветна соба 23
20
16

Цени за термини  за НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ТЕРМИНИ  01.07.2022 – 23.08.2022 23.08.2022 – 14.09.2022 15.09.2022 – 30.09.2022
Лице во двокреветна соба 26
23
19


Цени за термини  за ПОЛУПАНСИОН – ДОРУЧЕК И ВЕЧЕРА

ТЕРМИНИ 01.07.2022 – 23.08.2022 23.08.2022 – 14.09.2022 15.09.2022 – 30.09.2022
Лице во двокреветна соба 34
31
29

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ПОЛУПАНСИОН или само НАЕМ

  • Користење на базен

  • Лежалки и чадори покрај базенот

  • Паркинг

  • Интернет

Цената не вклучува:

  • Патничко осигурување

  • Туристичка тaкса која изнесува 1 евро по лице на ден

Попусти и доплати

  • Прво дете 2 – 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – 20% попуст на регуларната цена
  • Второ дете 2 – 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – 20% попуст на регуларната цена
  • Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ