Хотел Magllara 4* САРАНДА

  • Magglara-Saranda
Хотел Magllara 4* САРАНДА 2021-05-08T13:05:18+02:00

Project Description

Хотелот се наоѓа на 30метри одалеченост од плажа. Хотелот располага со сопствен приватен паркинг, ресторан, интернет. Сите соби располагаат со клима, интернет, тв, тераса. Појадок се служи во ресторанот покрај плажа.

MAGLLARA HOTEL / 4 * / SARANDA
BED AND BREAKFAST / EUR 01.05.2021
15.05.2021
16.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
15.06.2021
16.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.07.2021
01.08.2021
25.08.2021
26.08.2021
31.08.2021
01.09.2021
15.09.2021
16.09.2021
30.09.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
SINGLE 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
TRIPLE 80.3 88 96.8 104.5 121 137.5 154 137.5 96.8 88
1+1 CHD (0-16,99) 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
2+1 CHD (0-11,99) 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
2+1 CHD (12-16,99) 60.5 66 71.5 77 88 99 110 99 71.5 66

Напомена

  • Цените се изразени по соба на ден, на база ноќевање со појадок

  • Цените се изразени во ЕУР, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 МКД

  • Минимум престој од 2 ноќевања
  • Политика на отказ на резервација:
    До 8 дена пред пристигање – без пенали
    по овој период 1 ноќевање пенали

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221