Хотел Eval 4* САРАНДА

  • Eval-Saranda
Хотел Eval 4* САРАНДА 2021-05-08T12:31:36+02:00

Project Description

Хотелот е лоциран на 2.5 км од центарот на градот, а 60 м од плажа. Елегантно и стилски уреден со бесплатен Wi-Fi и приватен паркинг. Во ресторанот може да најдете локална или Италијанска храна.Во собите има клима уред, добро опремена кујна, кабелска ТВ, сопствен тоалет со туш-кабина. Повеќето балкони имаат поглед на море. Продавницата за намирници се наоѓа на 10 м од хотелот, додека СПА центарот се наоѓа на 500 м од објектот. На околу 2 км може да се најде Туристичка агенција. Ноќниот клуб се наоѓа на почетокот од хотелот.

EVAL HOTEL / 4 * / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.12.2021
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 39 44 50 55 44 39
SINGLE 33 39 44 44 38.5 33
TRIPLE 44 50 55 66 49.5 44
1+1 CHD (0-11,99) 40 45.1 51 56.1 45.1 40
2+1 CHD (0-4,99) 39 44 50 55 44 39
2+1 CHD (5-11,99) 45.1 51 56.1 67.1 51 45.1
SUITE FAMILY 2 ROOMS
2PAX 55 61 72 77 61 55
3PAX 55 61 72 77 61 55
4PAX 55 61 72 77 61 55
5PAX 66 77 82.5 88 77 66
2+1 CHD (0-11,99) 55 61 72 77 61 55
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 55 61 72 77 61 55
2+3 CHD (0-11,99) (0-11,99) (0-11,99) 67.1 78.1 83.6 89.1 78.1 67.1
3+1 CHD (0-11,99) 55 60.5 71.5 77 60.5 55
3+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 67.1 78.1 83.6 89.1 78.1 67.1
4+1 CHD (0-11,99) 67.1 78.1 83.6 89.1 78.1 67.1
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1

Напомена

  • Цените се изразени по соба на ден, на база ноќевање со појадок

  • Цените се изразени во ЕУР, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 МКД

  • Минимум престој од 2 ноќевања
  • Политика на отказ:

    До 7 дена пред поаѓање – 30% пенали

    Од 6-0 дена пред поаѓање – 100% пенали

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221