Хотел Dodona 4* САРАНДА

  • Dodona-Saranda
Хотел Dodona 4* САРАНДА 2021-05-08T12:19:02+02:00

Project Description

Хотел Додона се наоѓа во Саранда, лоциран поред сама плажа, располага со сосптвена плажа, отворен базен, интернет, ресторан , мини бар, паркинг, за тие кој што сакаат да истражуваат локалната автобуска постојка е на 100 метри одалеченост од хотелот.

Сите соби се опремени со клима, тв, мини бар, и поглед кон море.

DODONA HOTEL / 4 */ SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
20.07.2021
21.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 44 55 61 44
SINGLE 44 55 61 44
1+1 CHD (0-12,99) 44 55 61 44
2+1 CHD (0-3,99) 44 55 61 44
2+1 CHD (4-12,99) 53 64 70 53
RELEASE DAYS 1 1 1 1

Напомена

  • Цените се изразени по соба на ден, на база ноќевање со појадок

  • Цените се изразени во ЕУР, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 МКД

  • Минимум престој од 2 ноќевања
  • Политика на отказ на резервација:

    До 15 дена пред пристигање – без пенали
    Од 14 до 0 дена пред пристигање – 100% пенали

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221