Хотел Buze Boutique 4* САРАНДА

  • Buze-Boutique-Saranda
Хотел Buze Boutique 4* САРАНДА 2021-05-08T11:55:02+02:00

Project Description

BUZE BOUTIQUE HOTEL / 4 * / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.07.2021
01.08.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
STANDARD ROOM
2PAX 123.2 154 173.8 202.4 154 123.2
DOUBLE SEA VIEW
2PAX 134.2 162.8 182.6 217.8 162.8 134.2
DOUBLE ROOM FRONT VIEW
2PAX 143 173.8 193.6 233.2 173.8 143
JUNIOR SUITE
2PAX 222.2 272.8 301.4 352 272.8 222.2
RELEASE DAYS 1 1 3 3 1 1

Напомена

  • Цените се изразени по соба на ден, на база ноќевање со појадок

  • Цените се изразени во ЕУР, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 МКД

  • Минимум престој од 2 ноќевања
  • Политика на отказ:

    До 16 дена пред поаѓање без пенали
    по овој период 100% пенали

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221