Хотел Butrinti Hotel & Spa 5* САРАНДА

  • Butrinti-hotel&spa-Saranda
Хотел Butrinti Hotel & Spa 5* САРАНДА 2021-05-08T11:45:44+02:00

Project Description

Хотел Butrinti & Spa се наоѓа во центарот на Саранда. Нуди бесплатен паркинг, надворешен базен и фитнес центар. Спа центар, велнес центар, сауна и џакузи се исто така достапни за гостите.

BUTRINTI HOTEL & SPA / 5 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD SIDE SEA VIEW
DOUBLE 114.4 136.4 114.4
SINGLE 112.2 134.2 112.2
STANDARD SEA VIEW
DOUBLE 125.4 147.4 125.4
SINGLE 123.2 145.2 123.2
SUITE CITY VIEW WITHOUT BALCONY
2PAX 159.5 181.5 159.5
3PAX 159.5 181.5 159.5
2+1 CHD (0-13,99) 159.5 181.5 159.5
2+2 CHD (0-13,99) (0-13,99) 159.5 181.5 159.5
RELEASE DAYS 1 1 1

Напомена

  • Цените се изразени по соба на ден, на база ноќевање со појадок

  • Цените се изразени во ЕУР, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 МКД

  • Минимум престој од 2 ноќевања
  • Политика на отказ:

    До 8 дена пред поагање – без пенали
    по овој период 100% пенали

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221