Хотел Art 4* САРАНДА

  • Art-Saranda
Хотел Art 4* САРАНДА 2021-05-08T11:02:30+02:00

Project Description

Хотел Арт се наоѓа во Саранда, на околу 500м од плажа, со прекрасен поглед према море и стилски уредени соби, им нуди на својте гости еден мирен престој од тамошните гужви, место за релаксација и одмор.

Art Hotel 4* раполага со надворешен базен и бар, Wi-Fi, ТВ, клима. Приватен паркинг е достапен со доплата на лице место.

ART HOTEL / 4 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.12.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE/TWIN MOUNTAIN VIEW
2PAX 38 44 60 62 73 60 44
DOUBLE ROOM WITH BALCONY AND SIDE SEA VIEW
2PAX 40 49 62 66 77 62 49
DOUBLE ROOM WITH BALCONY AND SEA VIEW
2PAX 52 53 71 73 84 71 53
TRIPLE WITH BALCONY AND SEA VIEW
2PAX 52 62 82 85 96 82 62
3PAX 52 62 82 85 96 82 62
3+1 CHD (0-11,99) 52 62 82 85 96 82 62
SUPERIOR SUITE SEA VIEW
2PAX 75 86 115 136.4 158.4 114.4 86
TWO BEDROOM SUITE WITH TERRACE AND SEA VIEW
2PAX 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
3PAX 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
4PAX 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
2+1 CHD (0-11,99) 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
3+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 87 109 147.4 158.4 180.4 147.4 109
RELEASE DAYS 7 7 7 7 7 7 7

Напомена

  • Цените се изразени по соба на ден, на база ноќевање со појадок

  • Цените се изразени во ЕУР, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 МКД

  • Минимум престој од 2 ноќевања
  • Политика на отказ на резервација:

    До 15 дена пред поаѓање без пенали
    од 14-0 дена пред пристигање – 100% пенали

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/me92f/public_html/wp-includes/functions.php on line 4221