Palazzo 4* – СОНЧЕВ БРЕГ

Palazzo 4* – СОНЧЕВ БРЕГ 2022-06-08T23:44:08+02:00

Project Description

Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната плажа CACAO BEACH и има 2 базена, ресторан и барови. Сместувањето е во апартмани, кои се кујна, кабелска ТВ, тераса и тоалет.

 

Термини 08.06-20.06.2022

07.09-20.09.2022

21.06-06.07.2022

01.09-06.09.2022

07.07-18.07.2022

26.08-32.08.2022

19.07-25.08.2022
Лице во апартман 33 40 48 58

Цените се во евра по лице за 1ноќевање на база All Inclusive и вклучуваат:

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот

Во цената не е вклучено:

  • Патничко осигурување

  • Туристичка тaкса 1 евро по лице на ден

Капацитет на сместување

  • Апартман  –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни

Попусти:

  • Дете до 1.99 години – бесплатно

  • Прво дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во апартман – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете 5-11.99 години на дополнителен кревет до двајца возрасни во апартман- плаќа 50 % од цената за возрасен

  • Трет возрасен во апартман – 80% од регуларната цена

  • Четврт возрасен во апартман – 50% од регуларната цена

Цените се изразени во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ