Вила Аполониа – НЕА ВРАСНА

 • Vila Apolonia
Вила Аполониа – НЕА ВРАСНА 2018-09-11T23:34:41+00:00

Project Description

Вилата се наоѓа на 150м од плажата во централнот дел.  Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија 1/3 и две студија 1/2 кои се на спрат.  Студијата се на приземје и спрат и се опремени со кујна, купатило, АС (не е вклучена во цената) и балкони  и WiFi . Дуплексот е комбиниран од две 1/3 соби кои се одделени со ходник, од кои едната соба нема тераса, но затоа има клима која е вклучена во цената, а исто така, се користи терасата од другата соба.  Дуплексот располага со две кујни и две купатила. Вилата на приземје има сала со билјард маса, пинг-понг, ТВ и две дополнителни санитарни простории наменети за сите гости при реализирање на смените.

ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТ.
Термин 02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01
Ноќевања 7* 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7* 7* 7*
1/2 студио 65 80 115 200 220 250 270 270 270 270 250 130 115 95
1/3 студио 65 80 115 220 240 260 290 290 290 290 260 130 115 95
1/3 + 1/3 65 80 115 370 410 450 470 470 470 470 450 130 115 95
Резервирај

Термини на тргнување

 • Куманово во 04:15 часот (Макпетрол, автопат)

 • Скопје во 05:00 часот (паркинг спроти Хотел ВИП)

 • Кочани во 04:30 часот (паркинг пред Судот)

 • Штип во 05:00 часот (нова Пошта)

 • Велес во 05:45 часот (бензинска пумпа – Мотел Македонија)

 • Трнување од Неа Врасна во 15:00 часот

Услови за патување

 • За деца од 02-12 години со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Евра

 • За трето лице над 12 години  бесплатно сместување, превоз 35 Евра

 • Доплата за клима 5евра од ден
 • При сместување во студијата 1/2 и 1/3 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%), а во 1/3+1/3 минимум 4 лица (4 x 100%)

 • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време

 • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур  Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%

 • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени

 • ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ (попуст за рана резервација со попуст за две последователни смени)!!!

ЛЕТУВАЈТЕ СО ТА МЕТФИЛ